GündemManşetSpor

EĞLENEREK SPOR YAPIYORLAR

bodrum_sutopu (8)Bodrum Yarımada Su Sporları Kulübü Sutopu takımına katılan sporcular eğlenerek spor yapmanın keyfini yaşıyor.

2012 yılında kurulan sutopu takımına katılan genç ve minik sporcular hafta içi her gün antrenman yaparak, önümüzdeki aydan itibaren Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından organize edilecek turnuvalara hazırlanıyorlar.

Gümbet’te bulunan Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu’nda antrenmanlarını sürdüren Bodrum Yarımada Su Sporları Kulübü’nün kurucu üyesi ve antrenörü Fatih Pehlivanoğlu, bütün yaş gruplarında sutopu takımları oluşturduklarını belirterek şunları söyledi;
“ Bu sene maçlarımız Ocak ayında başlayacak ve Eylül ayına kadar devam edecek. Zorlu bir süreç bizi bekliyor. U-17 ve U-15 gruplarında inşallah Türkiye Sutopu Birinci Ligine katılmayı hedefliyoruz. Keza geçen sene miniklerimiz, 2002 doğumlu sporcularımız Türkiye üçüncüsü oldu. Bu senede bütün branşlarda başta A takımımız olmak üzere Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından düzenlenecek resmi müsabakalardan başarılarla dönmek için devamlı çalışıyoruz. Ben buradan özellikle kurulduğumuz günden bu yana bizden desteklerini esirgemeyen belediye başkanımız Mehmet Kocadon’a da çok teşekkür ediyorum”.

Öte yandan havuzun içinde devamlı hareket halinde bulunan sporcuların antrenmanlar sırasında gayet eğlendikleri gözlerden kaçmazken, bir çok minik sporcuda antrenmanların bitmesini hiç istemiyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu