AsayişManşet

Vali Akbıyık’tan Jandarma Mesajı

 

Muğla Valisi Sayın Dr. İdris Akbıyık’ın Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşunun 185. Yıldönümü Mesajı

“Jandarma Genel Komutanlığımız, aziz milletimizin huzur ve esenliği ile kamu düzeninin sağlanması, Cumhuriyetimize ve ülkemizin bölünmez bütünlüğüne yönelen tehditlerin bertaraf edilmesi görevlerini 185 yıldır büyük özveriyle yerine getirmektedir.

Aziz Milletimizin sonsuz güvenine mazhar olmayı başaran Jandarma Teşkilatımız, köklü mazisi boyunca toplumsal hayatın her alanında, ülkemizin dört bir yanında güvenlik ve huzurumuzun yılmaz bekçisi, milli birlik ve beraberliğimizi hedef alan şer odaklarının korkulu rüyası olmuştur.

Eğitimli personeli, vatan sevgisi ve büyük bir özveriyle görev ve sorumluluklarını yerine getiren Jandarma Teşkilatımız; asli görevlerinin yanında hayata geçirdiği insan odaklı projeler ve kültürel hizmetlerle gönüllerde yer edinmiştir.

Bu vesileyle; Jandarma Teşkilatımızın kuruluşunun 185. yıldönümünü kutlar, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilik makamlarına erişmiş tüm kahramanlarımızı şükranla ve rahmetle yâd ediyorum.

Fedakâr ve kahraman kanun ordusunun tüm mensuplarına görevlerinde üstün başarılar diliyorum.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu