Manşet

BGC’den BESİAD’a Ziyaret

BGC Yönetimi Ziyaretlerine Devam Ediyor

 

Bodrum Gazeteciler Cemiyeti (BGC), Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ni (BESİAD) ziyaret etti.

Bodrum’da faaliyet gösteren oda ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek Bodrum Gazeteciler Cemiyeti’nin kuruluş amacı ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler veren cemiyet, son ziyaretini BESİAD’a gerçekleştirdi.

Derneğin OASİS Alışveriş Merkezi’nde bulunan ofisinde gerçekleşen ziyarette BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Nazlığoğlu ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı. Bodrum’da yürütülen basın çalışmaları, sosyal medyanın basın üzerindeki olumlu ve olumsuz  etkileri konuşuldu.

BESİAD heyeti, Bodrum’da gazetecilerin bir araya gelerek cemiyet çatısı altında toplanmasının önemine vurgu yaparken, Bodrum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Eren Ayhan’da amaçlarının öncelikle mesleğe emek veren herkesi aynı çatı altında toplamak ve sosyal sorumluluk projelerine ortak olup yeni projeler üretmek olduğunu belirtti.

Yaklaşık 1 saat süren ziyarette BGC Başkanı Eren Ayhan’a Başkan Yardımcısı Ali Ballı, Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Turan, Fırat Akay, Baran Akcan, Mehmet Can Meral ve Hamdi Yörür eşlik etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu