MagazinManşetMekan

Sess Türkbükü Kapılarını Açtı

Yeni Konsepti İlgi uyandırdı

 

Bodrum’un gözde eğlence mekanlarından Sess Türkbükü yaz sezonu için kapılarını bir kez daha açtı. Geçtiğimiz akşam kapılarını açan Sess Türkbükü’nün başarılı işletmecileri Nedim Binler, Ecevit Yılan ve Yüksel Yılan misafirlerini yeni konsept ve yeni menüleri ile en iyi şekilde ağırlayarak sezona merhaba dediler.

Bu sene iskelede yemek saatinde yeni menü ve yenilenen dekorasyonu ile bu yılda lezzetleri ve eğlenceleri ile göz dolduracak. Şef Mahmut Cansever reçetelerinden oluşturulan menü ve kabuklu deniz mahsulleri ile büyüyen alan, ekip ve dönüşen yeni mimarisi ile iskele bambaşka bir havaya büründü. İskeleden yükselen müzik ile DJ kabini ve gece boyu müziklere eşlik edeceğiniz yeriniz sizleri bekliyor.

Sess Türkbükü’nde Engin Yelkenci, Aydın Katırcıoğlu, Doruk Can, Kerem Akçaaba ve David Şaboy’un da dahil olacağı gecelerde misafirler eğlenceye doyacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu