Manşet

Vali Tavlı’dan Derneklere Ziyaret

Vali Orhan Tavlı, Engel Tanımayan Bireylerle Bir Araya Geldi

 

Muğla Valisi Orhan Tavlı, 10 – 16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Menteşe’deki Muğla Engelliler Derneği, Muğla Zihinsel Engelliler Derneği ve Türkiye Beyazay Derneği Muğla Şubesine ziyarette bulunarak dernek başkanları, yöneticileri, engel tanımayan dostlarımız ve aileleriyle bir araya geldi.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Osman Toprakçı’nın eşlik ettiği ziyaretlerde Vali Orhan Tavlı’yı Muğla Engelliler Derneğinde Başkan Emine Çakıroğlu, Muğla Zihinsel Engelliler Derneğinde Başkan Menderes Çetinözlü, Türkiye Beyazay Derneği Muğla Şubesinde Başkan Pınar Boyacı karşıladı.

Ziyaretlerinde Dernek Başkanlarından ve yönetiminden Engelliler Haftası etkinlikleri hakkında bilgi alan Vali Orhan Tavlı, yapılacak olan etkinliklere Muğla Valiliği olarak gerekli desteklerin sağlanacağını belirtti.

Vali Orhan Tavlı, Engelliler Haftasının insanlar arasındaki engellerin kalkmasına ve engel tanımayan kardeşlerimizin sorunlarına karşı duyarlılığın artmasına vesile olmasını temenni etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu