ManşetSpor

3 Sporcumuz Milli Takım’da

Bodrumlu Yelkenciler Madalya Peşinde

 

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi’nden 3 sporcu Optimist Milli Takım’a seçildi

Elde ettiği başarılarla bizleri gururlandıran Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi’nden 3 sporcumuz Optimist Milli Takıma seçildi. Geçen hafta Ayvalık’ta düzenlenen TYF Yelken Ligi 2. Ayak Yarışları’nda kulübümüz 17 sporcusu ile katılarak farklı kategorilerde derceler elde etti.

Milli takım seçme kriterlerinden biri olan yarışlara katılan sporcularımızdan Sadrihan Suer, Tayfun Türk ve Atlas Fişek milli takıma seçildi. Sadrihan Suer 15-25 Haziran’da İspanya’da yapılacak Dünya Şampiyonası’na katılacak 5 kişilik milli takımda, Tayfun Türk ve Atlas Fişek ise 15-22 Temmuz’da Yunanistan’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’nda yelken açacak 7 kişilik milli takımda yer alacak. Sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyor başarılar diliyoruz. Bodrum Belediyemiz ve sporcularımızın aileleri başta olmak üzere destek verenlere de teşekkür ediyoruz.

Yine ilçemizden Optimist Milli Takıma seçilen Era Bodrum Yelken Kulübü sporcusu Derin Değişen ve Yalıkavak Yelken Kulübü sporcusu Derin Bartan ile ülkemiz adına şampiyonalar mücadele edecek diğer sporcularımız da başarılar diliyoruz.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu