AsayişManşet

Jandarmadan, Motosiklet Sürücülerine Yelek

Bodrum'da 80 Sürücüye Yelek Dağıtıldı

 

Bodrum’da jandarma ekiplerince 80 motosiklet sürücüsüne reflektörlü yelek dağıtıldı. Ekiplerin, daha önceki faaliyetlerle birlikte toplamda 500 yelek dağıttığı bildirildi.

Bodrum İlçe Jandarma ekiplerinin “Trafikte Görünür Ol Hayatta Kal” sloganı çerçevesinde motosiklet kazalarının önlenmesi için çalışmaları sürüyor. Gündoğan Mahallesi Atatürk Caddesi Jandarma Asayiş Noktası önünde Bodrum Jandarma Trafik Tim Komutanlıkları ve Bodrum Jandarma Motorize Trafik Timi katılımıyla; 85 motosiklet sürücüsüne 85 adet reflektörlü yelek dağıtıldı.

Ekipler ayrıca sürücülere; motosiklet kullanımı esnasında kask, koruma başlığı ve gözlüğü kullanımı, kış şartlarında motosiklet kullanımı esasları ile akşam saatlerinde sürücü ve yolcularının reflektif yelek giyme zorunluluğu hususlarını uygulamalı olarak anlattı.

Jandarma ekiplerinin, daha önceki faaliyetlerle birlikte toplamda 500’e yakın yelek dağıttıkları bildirildi.

Jandarma ekiplerinin “Görünür Ol Hayatta Kal” sloganı çerçevesinde bu tür faaliyetlerin önümüzdeki günlerde Bodrum’un farklı bölgelerinde devam edeceği bildirildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu