ManşetSpor

Güz Trofesi Birinci Ayak Yarışları Yapıldı

Sonbahar Bodrum’da penceresini Schüco ile açtı

 

Schüco ana spondorluğunda, Milta Bodrum Marina desteği ile organize edilen Schüco-Bayk Güz Trofesi 1. Ayak yarışları 10-11 Eylül 2022 tarihlerinde gerçekleştirildi. Bu yıl aynı tarihlerde IRC ve Destek guruplarının yanısıra yelken severleri bir araya getirmeyi amaçlayan Ralli programı da düzenlendi.

Cumartesi sabah Milta Bodrum Marina Fener Club’da ki brifing de buluşan yarışçılar ve ralli katılımcıları için yapılan bilgilendirmenin ardından 2 gün boyunda güneşli, sakin rüzgarların hakim olduğu, çeşitli rüzgar açılarının kullanıldığı coğrafi rotalarda keyifli seyirler yapıldı. Pazar günü yarış ve ralli programı sonrasında Fener Club’da tüm ekiplerin ve Bayk üyelerinin davetli olduğu açılış kokteyli düzenlendi.

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından Planlanan Uluslararası Türkiye Yat Şampiyonası programı nedeniyle erken start alan Schüco-Bayk Güz trofesi, bu organizasyonun iptal edilmesi ile yenilenen tarih aralıklarında normal seyrine devam edecek. 2. Ayak 01-02 Ekim 20223. Ayak 05-06 Kasım 20224. Ayak 03-05 Aralık 2022 1.Ayak geçici yarış sonuçlarına www.bayk.org sitemizden ulaşabilirsiniz.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu