Kültür SanatManşet

Ege’nin Dansçıları Bodrum’daydı

Kıyı Ege Dans Okulları Buluşması Bodrum’da Gerçekleşti

 

Bodrum Dans Kulübü’nün ev sahipliğinde İzmir, Manisa, Muğla, Kuşadası, Marmaris, Söke, Milas, Didim, Datça ve Bodrum’da faaliyet gösteren 14 dans okulunun eğitmen ve öğrencileri Bodrum’da buluştular.

14 farklı dans okulunun 29 eğitmen ve 400 dansçı, Delfi Otelde düzenlenen “MaBoKu – Kıyı Ege Dans Okulları Buluşması” organizasyonunda bir araya geldiler ve geç saatlere kadar dans ederek eğlendiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na denk gelen organizasyonda katılımcılar Kırmızı-Beyaz kıyafetler ile geceye katıldılar.

Gösteriler ile başlayan dans gecesi geç saatlere kadar devam etti. Ertesi gün kahvaltıdan sonra Salsa ve Bachata workshoplarının ardından havuz başında düzenlenen eğlenceli yarışmalar ile son buldu.

Organizasyonu düzenleyen Bodrum Dans Kulübü başkanı Fatih Özvezneci;

Yaklaşık 10 yıl önce başlattığımız ve her yıl Marmaris, Bodrum ve Kuşadası olmak üzere yıl içinde üç kez gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuza ilgi giderek artıyor.

Bu yıl Bodrum ayağını 23 Nisan tarihinde gerçekleştirmeye karar verdiğimizde bu özel günün anısına tüm katılımcılardan KIRMIZI-BEYAZ kıyafet konseptine uymalarını rica etmiştik. 14 dans okulundan 29 dans eğitmeni ve 400 dansçının katıldığı gecemizde kırmızı-beyaz renkleri eşliğinde muhteşem bir organizasyon gerçekleştirdik.

“Kıyı Ege Dans Okulları Buluşması” olarak gerçekleştirdiğimiz organizasyon ile dans okullarımız arasındaki bağları güçlendirmenin yanı sıra Bodrum’un kış turizmine katkıda bulunmayı da amaçlıyoruz.

Organizasyona katılan tüm okullara, eğitmen ve dansçılara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. dedi.

Pazar günü havanın güzel olmasından da faydalanarak Bodrum sahilinde günlerini tamamlayan 400 dansçı, akşam saatlerinde geri dönüş yolculuklarına başladılar.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu