AsayişGündemHayatManşet

Minikler Sahil Güvenlik Botunda

Sahil Güvenlik Botu Ziyaretiyle Çocukların Bayram Coşkusu Katlandı

 

Ege ile Akdeniz’in buluştuğu Denizle ormanın iç içe girdiği, eşsiz doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel değerleriyle mavi bayraklı plajları ve muhteşem koylarıyla dünya turizminin parlayan yıldızı Muğla’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Bodrum, Datça, Marmaris ve Fethiye limanlarındaki Sahil Güvenlik botları ziyarete açıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yapılan etkinliklerde Bodrum Limanında TCSG101, Datça Limanında TCSG26, Marmaris Limanında TCSG904, Fethiye Limanında ise TCSG911 Sahil Güvenlik Botları geleceğimizin denizcilerinin ve deniz tutkunlarının ziyaretine açıldı.

Limanlarda demirli olan Sahil Güvenlik Botlarını çocukları ile birlikte ziyaret eden vatandaşlar gemi hakkında askeri personelden bilgi aldı. Sahil Güvenlik botunu ziyaret eden çocuklar bayram coşkusunu doyasıya yaşadı.

Çocuklara yönelik yüz boyama etkinlikleri ile renklendirilen ziyaretlerde aileleriyle birlikte gemileri ziyaret eden çocuklara yap boz pazıl ve Türk Bayrağı hediye edildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu