HayatManşet

Dereköy-Peksimet’te İftar

Başkan Aras, İftarı Dereköy’de Vatandaşlarla Birlikte Açtı

 

Bodrum Belediyesi Mahalle İftar Programı Dereköy-Peksimet’te devam etti.

Belediye Başkanı Ahmet Aras, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, BODTO Başkanı Mahmut Kocadon, Dereköy Muhtarı Cemal Akhan, birim amirleri ile Dereköy ve Peksimet Mahalle sakinlerinin katıldığı iftar yemeği programı, Dereköy düğün alanında gerçekleştirildi.

Yoğun bir katılımın olduğu iftar programında Başkan Aras ile BODTO Başkanı Kocadon vatandaşlara yemek dağıtımı yaptı.

Mahalle sakinleriyle aynı sofrada buluşan Başkan Aras, “Kardeşlik barış, huzur daim olsun. Bu güzel günlerde, bu çok anlamlı günlerde, bu kutsal günlerde hep beraber olalım diye -mahallelerimizin hepsinde yapamadık ama- bazı mahallelerimizde iftar yemeklerimizi verelim dedik. Malum 56 tane mahallemiz var. Her mahalleye yetişmemiz imkânsız. Bu yıl ona yakın mahallemizde iftarımızı yapalım. Bundan sonraki sene de inşallah nasip olursa diğer mahallelerde de vatandaşlarımızla, dostlarımızla beraber oluruz diye düşündük. Bizim davetimizi kabul ettiğiniz için bu kutsal günde, Ramazan ayında bizlerin yanında olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah kabul etsin. Kardeşliğimiz dostluğumuz daim olsun. Afiyet olsun.” dedi.

Bodrum Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen iftar programından duydukları memnuniyeti aktaran Muhtar Cemal Akhan, “Böyle bir toplu şekilde yemek düzenlediği için bir araya geldiğimiz için Bodrum Belediyesi’ne ve başkanımıza bu program için çok teşekkür ederim” dedi.

İftar programı 20 Nisan Çarşamba günü Akçaalan Mahallesi’nde devam edecek.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu