HayatManşet

Polislerden Özel Öğrencilere ziyaret

Sağlık Vakfı Öğrencileri ile Seramik Yaptılar

 

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü polisleri, Polis haftası nedeniyle, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nı ziyaret ederek, engelli öğrencilerle bir araya geldi.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Mete Durukan, eşi Ayşegül Durukan, Komiser Yardımcısı Burcu Payri, Komiser Yardımcısı Hami Hacısalihoğlu ve trafik, özel kalem ve motosikletli timden polis ekipleri, Bodrum Engelliler Sağlık Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Numan Balaban, Yönetim Kurulu Üyesi Gözde Ağan ve Danışma Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya’nın ev sahipliği yaptığı ve Tekstil Atölyesi Sorumlusu un Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Mete Durukan ve polis ekipleri vakfın tekstil atölyesinde üretilen çantaları, ahşap baskı tekniği kullanarak öğrencilerle birlikte boyadılar.

Etkinlik sonunda polislerle birlikte hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler polislerden trafikle ilgili bilgi alıp merak ettiklerini sordular ve tüm polislerin polis haftasını kutladılar.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Numan Balaban, daha önce de Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerini ağırladıklarını belirterek, ülkemizin ve güvenliğimizin teminatı olan ve kamu düzenini sağlamak için her türlü zorluğa göğüs gererek başarılı çalışmalar yapan Türk Polis Teşkilatımızın bu önemli haftasını kutluyor, öğrencilerimize gösterdikleri hassasiyet ve duyarlılık için teşekkür ediyoruz dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu