ManşetSpor

OFK Petrovac’a Başkan Aras’tan Ziyaret

OFK Petrovac Bodrum’da

 

Karadağ’ın köklü kulüplerinden OFK Petrovac, kamp için Bodrum’a geldi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın Montenegro’ya (Karadağ) yaptığı ziyaret ve kurulan iyi ilişkiler meyvesini vermeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde Bodrum’a kampa gelen ve 40 kişilik kafileden oluşan OFK Petrovac takımı, Milas-Bodrum Havalimanında belediye yetkilileri tarafından karşılandıktan sonra konaklayacakları otele yerleşti.

15 gün boyunca Bodrum’daki çeşitli tesislerde antrenman yapacak olan profesyonel futbol takımı, antrenmanlarından arta kalan zamanlarda ilçenin doğal ve tarihi zenginliklerini keşfediyor.

Takımı kaldıkları otelde ziyaret eden Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Montenegro ile geliştirdikleri ikili ilişkiler neticesinde, yıllar sonra Bodrum’a profesyonel futbol takımının kamp için geldiğini ve Bodrum’un kış turizmine katkı sağlayacak böyle önemli çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Gün içinde ise OFK Petrovac takımı Bodrumspor’un altyapı takımı ile antrenman maçına çıktı. Bodrum İlçe Stadı’nda oynanan antrenman maçını misafir takım OFK Petrovac, Mıkıjelj Zoran ve MıtıcMıhaılo’nun attığı gollerle 2-0 kazandı.

Antrenman maçını Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun, Karadağ’ın Budva kentinin Belediye Meclis Başkanı KrstoRadoviç, Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, takımın Bodrum’a gelmesinde katkıları bulunan turizmci Bülent Kaya,  Bodrumspor AŞ’nin hisselerinin büyük kısmına sahip iş insanı Fikret Öztürk, Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Bodrumsporlu oyuncular ve taraftarlar izledi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu