GündemMagazinManşet

Poyraz, Survivor’da Tarih Yazıyor

Bodrum Gururu Şampiyonluğa Koşuyor

 

Bu yıl 14. kez ekranlara gelen Survivor programına Bodrum’dan katılan Yiğit Alp Poyraz, 10’uncu kez haftalık SMS birincisi olarak adını Survivor tarihine yazdırdı.

Bodrum Kent Medya Grubu’nun sahipleri Asiye-Oğuz Poyraz çiftinin çocukları Yiğit Alp Poyraz, TV8’de yayınlanan Survivor Türkiye programında fırtına gibi esmeye devam ediyor. 9 Ocak’ta başlayan programın ilk haftasından itibaren şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak gösterilen Poyraz, yarışmada ortaya koyduğu performans kadar karakteri ile de büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Poyraz bu hafta SMS oylamasında 10’uncu birinciliğini kazanarak program tarihinde en fazla SMS birinciliği kazanan yarışmacı ünvanını da eline geçirdi. Bu rekor geçen yıl dokuz kez birinci olan Barış Murat Yağcı’da bulunuyordu.

Öte yandan Yiğit Alp Poyraz’a sosyal medya platformlarında da çok büyük bir destek var. Poyraz’ı desteklemek için açılmış binlerce fan sayfası YPFC çatısı altında en büyük Survivor fandomu olarak dikkat çekiyor. YPFC’nin salı günü Twitter’da yaptığı etkinlikte yaklaşık 8 saat boyunca Türkiye gündeminde kalan “FinalKaçınılmaz YiğitPoyraz” başlığı altında 1 milyonun üzerinde twit atıldı. Bu rakam da bu yılki Survivor’ın bu platformdaki rekoru oldu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu