MagazinManşet

Yeni Şarkısı İçin Çalışmaları Sürdürüyor

Burcu Güney Klibi de Bodrum'da Çekti

 

Bodrum’da çeşitli mekanlarda sahne alan Burcu Güney, ikinci single için hazırlıklarını sürdürüyor.

Bodrum’un güçlü seslerinden Burcu Güney, ilk single çalışması ‘Bir şey var”ı 1 Ocak itibariyle çıkarmıştı. 3-4 farklı mekanda şarkısına klip çeken Güney, ikinci single çalışması “Ala” için de hazırlıklarını sürdürüyor. Şarkı, yaz aylarına girerken dijital platformlarda yerini alacak.

Müzik çalışmaları hakkında basın mensuplarına konuşan Burcu Güney, müziğe lisede katıldığı bir yarışma ile başladığını ifade ederek “Müziğin profesyonel bir şey olabileceğini o zaman anladım aslında çünkü ailem de müzisyen yoktu. Ondan sonra da başka alanlarla ilgilendim ama benim için ilk planda hep müzik oldu. Profesyonel olarak “Caprice The Show” adında show orkestrasına girmemle başladı. Ondan sonra ilerleyen dönemlerde ünlü sanatçılarla vokalist olarak çalıştım. Daha sonra Tarık Sezer, İskender Paydaş gibi isimlerle çalıştım. Şimdi kendi sahnelerime devam ediyorum.”

1 Ocak itibariyle bir single çalışmasının da olduğunu aktaran Güney, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Klibi Bodrum’da çektik. Gerenkuyu sahilinde çektik. Orada eski bir yapı var, orayı kullandık. Bir de Ören tarafında bir yer kullandık. Aslında mekansız görünmesini istedik ama 3-4 nokta kullandık. Şarkının adı ‘Bir şey var’. Bütün dijital platformlar ve Youtube’da ulaşılabilir. Söz ve müziği bana ait.”

“Ala” isimli yeni çalışmasından da bahseden Burcu Güney, şöyle konuştu:

“Söz ve müziği yine bana ait. Onun da klip çalışması olacak. O da benim için özel bir parça. 2 ay içerisinde şarkı çıkmış olur.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu