AsayişGündemManşet

Kayıp Balıkçı Bodrum’da Karaya Vurdu

Datça'daki Tekne Kazasında Kaybolmuştu

 

Bodrum’da sahile vuran erkek cesedinin Datça’da kaybolan Yankı Kocabaş adlı balıkçıya ait olduğu öğrenildi.

Bodrum’un İçmeler mevkisinde sahil kenarında bulunan bir sitenin çalışanı, temizlik yaptığı sırada sahilde hareketsiz şekilde yatan bir kişi görmesi üzerine durumu ihbar etti. İhbarın ardından bölgeye denizden Sahil Güvenlik, karadan 112 Acil Sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

Sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde 30’lu yaşlardaki adamın yaşamını yitirdiğini tespit etti. Cesedin 2 gün önce Muğla’nın Datça İlçesinde alabora olan teknede kaybolan balıkçıya ait olabileceği değerlendirilerek balıkçının ailesi ile irtibata geçildi. Ailesinin teyit etmesi üzerine cesedin kaybolan balıkçı Yankı Kocabaş’a ait olduğu anlaşıldı.

Datça’da içerisinde 5 balıkçının bulunduğu tekne alabora olmuş, teknedeki 4 balıkçı kendi imkanları ile kurtulurken, 36 yaşındaki Yankı Kocabaş denizde kaybolmuştu. Kayıp balıkçıyı havadan ve denizden arama çalışmaları yapılmıştı.

 

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu