GündemManşetSağlık

DENETİMLER BODRUM’DA DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İçişleri Bakanlığınca Türkiye genelinde başlatılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri denetimi, Bodrum’da da yapıldı.

Turistik ilçede özellikle yoğunluk yaşanan Bodrum Belediye Meydanı, Neyzen Tevfik, Cumhuriyet Caddesi, Gümbet ve Yahşi Mahallelerindeki işletmelerde ve çevresinde denetim gerçekleştirildi.

Denetimlere Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da katıldı. Denetimlerde, vatandaşlara maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda uyarılarda bulunuldu.

Denetim sırasında eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu ile sunucu ve oyuncu Özlem Yıldız ile karşılaşan ekipler, Toroğlu ve Yıldız’a da bilgi verdi.

Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, ilçede genel anlamıyla kurallara uyulduğunu söyledi.

Süreci sorunsuz atlatmayı umduklarını ifade eden Yılmaz, “Amacımız kimseye ceza yazmak, kapatmak değil. Uyarıyoruz ama kurallara uymayanlara gerekirse kapatmaya varan cezalar uygulayabiliriz.” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da kurallara uyulmasının sevindirici olduğunu söyledi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu