AsayişGündemManşet

İMİTASYON MEYDAN MUHAREBESİ…

Bodrum’da bir çanta dükkanında yapılan taklit ürün denetimi, diğer esnafları ayağa kaldırdı. Yaşanan arbedede fenalaşan bir kişi hastaneye kaldırıldı.

Çarşı Mahallesi Cevat Şakir İş Merkezi karşısında faaliyet gösteren bir çantacıya, bir çanta markasının avukatı beraberinde polis ekibi olduğu halde taklit ürün denetimi için geldi. İşyerine ünlü çanta markalarının taklit ürünlerini sattığı gerekçesiyle tutanak tutulurken tepki gösteren esnaf, Bodrum çarşısındaki diğer esnaf arkadaşlarına haber verdi.

Dakikalar içerisinde diğer esnaflar da bahse konu yerde toplanıp denetimi protesto etmeye başladı. Esnafların sayısı giderek artınca, bölgeye takviye polis ekibi sevk edildi. Esnaflar, polis ekiplerinin ‘dağılın’ uyarılarına uymayınca kısa süreli arbede yaşandı. Polis, kendilerine direnen bazı şahıslara biber gazıyla müdahale etmek durumunda kaldı. Polis, daha sonra kaldırıma şerit çekti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu