GündemManşetSpor

BODRUM’UN ADINI AVRUPA’DA DUYURACAKLAR

Yalıkavakspor Kulübü Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu’nu ziyaret ederek kulüp üye kayıtlarını yaptı. Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu, kulübün ilk kadın üyesi oldu.

Bodrum’un adını Avrupa’da duyurmaya hazırlanan Yalıkavakspor Kulübü, Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı makamında ziyaret ederek kulübe verdiği destek dolayısıyla teşekkür etti. Kulüp Başkanı Mehmet Esen, As Başkan Selim Yıldız, hentbol şube sorumluları Erdem Yıldız ve İzzettin Oğuz, genel sekreter Hayrullah Kayacan ve idari amir Ayhan Cömert’ten oluşan heyeti Ortakent’teki makamında kabul eden Başkan Aras, Yalıkavak kadın hentbol takımını Avrupa’da büyük bir heyecan ve coşkuyla izleyeceklerini belirterek “Bodrum’a bu gururu yaşatan sporcularımızı kutluyorum. Bugünden itibaren kulübünüzün bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

Kulüp temsilcileri daha sonra Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne giderek Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu’nu ziyaret etti. Belediye başkan yardımcılarından Önder Batmaz’ın da bulunduğu ziyarette, kulüp başkanı Mehmet Esen takım hakkında bilgiler verdi.

Bodrum tarihinde ilk kez bir kulüp takımı olarak Avrupa kupalarına gideceklerini söyleyen Esen; “Avrupa kupalarına katılma hakkı kazanan kadın hentbol takımımızın bugünlere gelmesinde verdikleri destekler ile Bodrum Belediye Başkanımız Ahmet Aras ve başkan yardımcılarımıza bir kez daha teşekkür ederim. Eylül ayında yapılması planlanan Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Avrupa Kupası maçları için kadınlarımız Ağustos ayının ilk haftası çalışmalarına başlayacak. Ancak koronavirüs sebebiyle bu tarihler değişebilir. Biz kulüp temsilcileri olarak süreç hakkında Bodrum Belediyesi’ne gerekli bilgileri vermeye devam edeceğiz.” dedi.

ÇAKALOĞLU, KULÜBÜN İLK KADIN ÜYESİ OLDU

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu’nun Yalıkavakspor Kulübü’ne üyelik işlemi de gerçekleşti. Böylece Çakaloğlu, Yalıkavakspor Kulübü’nün ilk kadın üyesi oldu.

Yapılan ziyaretten ve kulüp tarihinin ilk kadın üyesi olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu; “Türkiye liglerinde üstün performanslarıyla Avrupa kupasına katılmayı hak eden ve Bodrumumuzun gururu olan Yalıkavakspor Kadın- Hentbol takımını ve yönetici ile taraftarlarını tekrar kutlarım. Kadınlarımızın Eylül ayında başlaması planlanan Avrupa kupasında da başarılı olacaklarına canı gönülden inanıyorum. Bu başarıya kulüp taraftarlığımın yanı sıra bugünden itibaren kulüp üyesi olarak içinde bulunmam beni ayrıca mutlu edecek.” dedi.

Ziyaret sonunda kulüp yöneticileri Çakaloğlu’na, Yalıkavakspor Kadın Hentbol takımının 8 numaralı maç formasını hediye etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu