GündemManşet

VALİ CİVELEK BODRUM MUHTARLARINI DİNLEDİ

Muğla Valisi Esengül Civelek başkanlığında Bodrum’da muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.

Bodrum Deniz Ticaret Odası Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Vali Esengül Civelek, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, il ve ilçe müdürleri ve muhtarlar katıldı.

Vali Civelek üçüncü kez Bodrum’da muhtarlarla toplantıda bir araya geldiklerini ifade ederek, daha önceki toplantılarda dile getirilen, belirtilen ihtiyaç ve taleplerin değerlendirilerek yerine getirildiğini belirtti.

Vatandaşlarımıza en iyi, kaliteli, verimli, etkin, hızlı kamu hizmeti sunmanın gayreti ve çabası içerisinde ilgili tüm kurumlarla iş birliği, güç birliği içerisinde çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Vali Civelek,  başarılı ve verimli bir toplantı olması temennisinde bulunarak, sözü muhtarlara bıraktı.

Toplantıda tek tek söz alan muhtarlar, mahalleleriyle ilgili talep ve önerilerini dile getirdiler. Vali Civelek, muhtarlar tarafından dile getirilen ihtiyaç ve taleplerin çözüme kavuşturulması yönünde gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

Toplantının ardından Vali Civelek, Bodrum Yalıkavak Spor Kulübü ile Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol Türkiye Kupası Yarı Final Maçını tribünden izledi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu