GündemManşet

BÜYÜKŞEHİR BODRUM’DA STK TEMSİLCİLERİNİ DİNLEDİ

Muğla Büyükşehir Belediyesi daire başkanları Bodrum’da 38 STK temsilcisi ile bir araya geldi. Toplantıda Bodrum’un sorunları ve çözümleri masaya yatırıldı. Toplantı sonrasında Bodrum STK temsilcileri özel oluşturulan masalarda birebir daire başkanlarına talep ve önerilerini bildirdi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ün talimatıyla başlayan ve ilki Menteşe ilçesinde düzenlenen “Büyükşehir Muğla’yı dinliyor” projesi kapsamındaMuğla Büyükşehir Belediyesi daire başkanları Bodrum’da 38 STK temsilcisi ile bir araya geldi.7 daire başkanı ve MUSKİ Genel Müdür Yardımcısının katıldığı toplantı Muğla Büyükşehir Belediyesi Bodrum Hizmet binasında gerçekleşti.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Büyükşehir Bodrum’u Dinliyor’ toplantısına katılan 38 STK temsilcisi Bodrum’un sorunlarıyla ilgili görüşlerini bildirdi. Toplantıda sorunların çözümleri masaya yatırıldı. Bodrum STK temsilcileri özel oluşturulan masalarda birebir daire başkanlarına talep ve önerilerini bildirdi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün önümüzdeki günlerde Bodrum’da bulunan 38 STK temsilcisi ile bir araya gelecek. Toplantıda STK temsilcilerinin Bodrum için daire başkanlarına bildirdikleri sorunlar ve çözüm önerileri ele alınacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu