GündemKültür SanatManşet

OASİS’TE TİYATROLAR HEM EĞLENDİRİYOR HEM ÖĞRETİYOR

“2019 yılının son ayında Oasis Mini Kulüp’te tiyatro ve atölyeler tüm hızıyla devam ediyor. Her ay cumartesi günleri, 14.00-15.00 saatlerinde keyifli ve yaratıcı etkinliklere ev sahipliği yapan mini kulüp, aralık ayında minik ziyaretçilerini hem eğlendirici ve hem öğretici yeni yıl programıyla karşılıyor. Aralık ayı boyunca Mini Kulüp etkinliklerine katılan iki şanslı çocuk, gerçekleşecek çekiliş ile birlikte Devecioğlu Saat & Takı’dan çocuk saati kazanma şansını yakalayacak.”

Bodrum’un eğlenceli ve eğitici çocuk kulübü Oasis Mini Kulüp’te, aralık ayı boyunca her cumartesi 14.00 – 15.00 saatlerinde gerçekleşen tiyatro,  atölye ve yaratıcı drama eğitimleri minik misafirlerinin yaratıcılıklarını pekiştirmeye ve sosyalleşmelerini sağlamaya devam ediyor. Hansel & Gretel Tiyatrosu ve Yaratıcı Drama Atölyesi ile 7 Aralık Cumartesi günü başlayan etkinliklerde, birliğin ve beraberliğin önemini vurgulayan çocuk tiyatrosunun ardından çocukların yaşamsal deneyimler kazanmasını sağlayan yaratıcı drama atölyesinde keyifli saatler yaşandı.

Oasis Mini Kulüp aralık ayı etkinlikleri, 14 Aralık Cumartesi günü, “Kedi Kızın Aslan Pençesi Tiyatrosu ve Kedi Maskesi Yapım Atölyesi”, 21 Aralık Cumartesi günü, “Alice Harikalar Diyarı Tiyatrosu ve Yaratıcı Drama Atölyesi” ve 28 Aralık Cumartesi günü, “Kardan Adam Karnavalı Tiyatrosu ve Çam Ağacı Süsü Atölyesi” ile devam edecek. Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen tiyatro ve atölye etkinliklerine katılım sağlayan iki şanslı çocuk, ay sonunda Devecioğlu Saat & Takı’dan çocuk saati kazanma şansını yakalayacak. Her ayın son cuma günü Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen doğum günü kutlamaları yay burcu çocuklarının doğum günü partisi ile devam edecek. Her ay ücretsiz olarak düzenlenen doğum günü partisi programı içerisinde sihirbaz şov ile yüz boyama, doğum günü pastası ve sürpriz hediyeler doğum günü çocuklarına sunulacak.

Oasis Mini Kulüp etkinliklerine katılım sağlamak için Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi danışma noktasındaki üyelik formunu doldurarak Oasis Kartlı olunması yeterli. Oasis kart sahibi ziyaretçiler Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi etkinlik ve kampanyalarını yakından takip edebilecek.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu