REKLAM ALANI

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

bilnet

13 MAHALLEDE EĞİTİM VERİLDİ

bodrum time
13 MAHALLEDE EĞİTİM VERİLDİ
442
08 Kasım 2019 - 13:29
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bodrum Ziraat Odası olarak Bodrum Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü katılımı ile 22 Ekim- 1 Kasım 2019 tarihleri arasında “Zeytinde Kaliteyi Arttırma” konulu eğitim ve çiğ süt üretim kalitesinin arttırılmasına yönelik bilgilendirme toplantıları yaptı.

Çiftlik, Kızılağaç, Çömlekçi, Mazı, Yeniköy, Mumcular, Bahçeyaka, Tepecik, Kemer, Pınarlıbelen, Sazköy, Çamarası, Çamlık olmak üzere 13 mahallede düzenlenen eğitim toplantılarında Bodrum Ziraat Odası Tarım Danışmanı Ziraat Mühendisi Ayşe Kaya tarafından; zeytin yetiştiriciliğinde toprak analizi, budama, hastalıklarla mücadele, erken hasat, mahsullerin kasalarda taşınmasının önemi, soğuk sıkımın ve depolamanın zeytinyağının kalitesini nasıl etkilediği anlatıldı. Tarım danışmanlığı kapsamında bulunan üreticilerin yaptıkları uygulamalardan ve bunun sonucunda elde edilen başarılardan söz etti.

Bodrum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Melengeç, tarımsal ürünlere katma değer kazandırılması, kooperatifleşmenin önemi, Muğla Büyük Şehir Belediyesi ile yapılan çalışmalar ve Devlet Desteklerinden söz etti. Ayrıca yeni kurulan Bodrum Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağını belirtti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT

    gaziantep escort