GündemManşetSpor

VETERAN TENİSÇİLER BODRUM’DA BULUŞTU

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Şen Miksler Tenis Turnuvası, 100 veteran tenisçinin katılımıyla 29 Temmuz-3 Ağustos tarihleri arasında Torba Casa Del Arte Hotel tenis kortlarında gerçekleşti. Turnuva şenlik havasında geçti.

Türk Tenisi’nin önde gelen veteran tenisçileri Şen Miksler Tenis Turnuvası’yla bu yıl üçüncü kez Bodrum’da buluştu. Zuhal Aydınlıoğlu ve Fuat Birgen’in organize ettiği turnuva, Taci Pendik’in işletmesini yaptığı Torba Casa Del Arte Hotel tenis kortlarında gerçekleşti. 6 gün süren tenis şenliğinde tenisçiler sıcak havaya aldırmadan birbirinden heyecanlı maçlara imza attı. Bir çok tenisçi kendi elleriyle hazırladığı ikramları katılımcılara sundu. Turnuva açılışında Bodrumlu kadın tenisçiler bir de folklör gösterisi yaptı. Grup maçlarıyla başlayan çeyrek final, yarı final ve final maçlarıyla devam eden turnuvayı Nurçin Aksoy / Nurettin Cakcak ikilisini 2-0 yenen İlknur Aksu / Fatih Ediboğlu çifti kazandı. Aksu/Ediboğlu çifti kupa dışında kral ve kraliçe taçları da kazandı.

Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde konuşan Zuhal Aydınlıoğlu, üçüncüsünü düzenledikleri tenis şenliğinin büyük ilgi görmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek; “Şenliğimiz her yıl daha da güzelleşiyor. Tenis dünyasının en önemli isimleriyle bir hafta boyunca beraber oluyoruz, tenis dolu günler geçiriyoruz. Hem çok eğleniyor, hem de dostluklarımızı pekiştiriyoruz. Önümüzdeki yıl daha da ilgi görecek bir turnuvada görüşmek üzere” dedi.

3.Şen Miksler Tenis Şenliği ödül töreninin ardından düzenlenen yemek ve eğlenceyle sona erdi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu