GündemMagazinManşet

KONSER BİTTİ İZLERİ KALDI…

Önceki akşam Bodrum Antik Tiyatro’da sahneye çıkan Sıla, konsere “Karanfil” şarkısıyla başladı.

Biletleri günler öncesinden tükenen konsere gelen izleyiciler, girişte karanfillerle karşılandı ve her konuk elinde bir karanfille konser alanına girdi. Hayranları sahneye çıkan Sıla’yı ellerindeki karanfillerle karşıladı. Konserin başında hayranlarını çok özlediğini belirten Sıla, “O kadar uzun zaman oldu ki sahneye çıkmayalı. 10 Mayıs’ta geldim Bodrum’a postu serdim. O zamandan beri de biraz arınma, biraz da iyileşmek amaçlı ne sahne, ne bir şey. Çok da iyi geldi. İyi bir konser olmasını gönülden diliyorum. Heyecanım ikinci şarkıda dinecek gibi. Dinmezse de biz bizeyiz zaten” diyerek ‘Karanfil’ şarkısını Antik Tiyatro’yu dolduran sevenleriyle birlikte söyledi. Dev bir koro gibi şarkıya eşlik eden hayranlarına, “Şarkıyı tam öğrenmemişsiniz, onu bir baştan söyleyeyim” diyen Sıla, güldürdü. Hayranlarına ‘Hepinizin karanfili var mı?’ diye soran Sıla, “O karanfillere ihtiyacımız var. Benim de bir karanfilim var. ‘Karanfil’ şarkısının söz yazarı Umut Yaşar Sarıkaya aramızda. O, ‘Karanfil’ şarkısının mimarıdır. Karanfili dilerseniz saçınıza, dilerseniz yakanıza, dilerseniz de benim gibi göğsünüzün arasına koyabilirsiniz. Herkes tamamsa ‘Karanfil’ şarkısının nakaratını beraber söyleyelim” diyerek,  Sarıkaya ile birlikte düet yaptı.

Sezen Aksu imzalı yeni şarkısı “Zeybek”i de seslendiren Sıla’ya zeybek oynayan minik bir efe eşlik etti. Çağıl Ayaz adındaki küçük efe, şarkının sonunda Sıla’ya kolye hediye etti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu