bodrum time

Bodrum Time | Bodrum Güncel Haberleri

ant yapi

“HEP BİRLİKTE TEMİZ BİR GELECEĞE” PROJESİ İMZALANDI…

bodrum time
“HEP BİRLİKTE TEMİZ BİR GELECEĞE” PROJESİ İMZALANDI…
119
24 Temmuz 2019 - 11:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BODRUM CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI İLE BELEDİYE ARASINDA HÜKÜMLÜLER İÇİN ÖZEL PROTOKOL İMZALANDI

Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Koruma Kurulu tarafından hazırlanan “Hep Birlikte Temiz Bir Geleceğe” adı verilen projenin protokolü, Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Arslan ile Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından imzalandı.

Proje, Bodrum Belediyesi sorumluluk alanı içinde yer alan halk plajları, ören yerleri, toplanma alanları ve ormanlıkların Bodrum Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde kamuya yararlı bir işte çalıştırılma yükümlülüğü bulunan hükümlüler ile turizm ve deniz sezonu boyunca temizlik işleri ile bakım onarım ve tadilat işlemlerinin gerçekleştirilmesini konu alıyor. Proje ile temizlik ve çevreyi koruma bilincini arttırmak, kişi ve kurumların sürekli tertip düzen ve temizlik konusunda duyarlılıklarının oluşmasına katkı sağlaması amaçlanıyor.

Projenin uygulamaya geçirilmesi için hazırlanan protokolü imzalamak için bir araya gelen Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Arslan ile Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, “Hep Birlikte Temiz Bir Geleceğe” adı verilen projenin herkes için hayırlı olmasını diledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. İmtiyaz Sahibi : Selda KIZIL Web Tasarım : UÇARSOFT

gaziantep escort