AsayişGündemManşet

MUĞLA’DA TERÖR OPERASYONU:8 GÖZALTI

temMuğla İl Emniyet Müdürlüğü Terör Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sabah saatlerinde düzenlenen operasyonlarda 8 kişi gözaltına alındı.

Muğla il merkezinde düzenlenen operasyonlarda 6 kişi terör örgütü YDG-H üyesi oldukları iddiası ile gözlatına alınırken aynı gerekçe ile Milas’ta da 2 kişi yapılan operasyonlarda gözaltına alındı.

Milas’ta sabah saatlerinde 2 ayrı adreste eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonlarda terör örgütü YDG-H üyesi olduğu iddiasıyla, 1’i yüksekokul öğrencisi 2 kişi gözaltına alındı. Şüpheliler sağlık kontrolünün ardından ifadesi alınmak üzere Adliye’ye sevk edildi.

Muğla Valiliğine yapılan yazılı açıklamada:
“Müdürlüğümüzce terör örgütü ile iltisaklı olabileceği değerlendirilen İl Merkezinde 6 şahıs, İlimiz Milas İlçesinde 2 şahıs olmak üzere toplam 8 şüpheli yapılan operasyon sonucu yakalanarak gözaltına alınmıştır. Konu ile ilgili Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülmekte olan adli süreç devam etmektedir” denildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu