GündemKültür SanatManşet

10. YILINDA ÜÇ SERGİYLE SEZON AÇILIYOR

Bodrum Yakaköy Mahallesi’ndeki Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü, 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü gerçekleşecek sergi açılışları ile yine değerli sanatçıları ve sanatseverleri bir araya getiriyor.

Üç ayrı sergiye ev sahipliği yapan Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü,  18 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 18:30’da Orhan Kemal Meydanı’nda gerçekleşecek olan açılış töreniyle sergi salonlarının kapılarını ziyaretçilerine açıyor.  Sergilerde eserleri yer alan sanatçılardan 10 Mayıs 2019 tarihinde açılışı yapılan 120 elementin resimlemelerinden oluşan Dmitry Mendeleev Periyodik Takvimi ve 19 Mayıs 1919 Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100.Yıl Sergisi’yle TED Bodrum Koleji Ortaokul ve Lise Öğrencileri’nin Karma SergisiYıldız Kenter Sanat Galerisi’nde, rüyalarından yola çıkarak bir buçuk yılda tamamladığı fotomanipülasyon tekniğini kullanan,“Rüyalarımın Ötesinde” temalı eserleriyleTürkiye’de ilk fotoğraf sergisini gerçekleştiren genç yeteneklerden Melis Manav Erdinç Bakla Sanat Galerisinde, resim, heykel, fotoğraf, baskı resim, seramik disiplinlerinden oluşan Dibeklihan Koleksiyon Sergisi, İ.Hakkı Tonguç Sanat Galerisi’nde, yer alacak.

Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde eserleriyle yer alan TED Bodrum Koleji Ortaokul ve Lise Öğrencileri, Melis Manav ve Dibeklihan Koleksiyon Sergileri 07 Haziran 2019 tarihine kadar, bulundukları galerilerde izlenebilecek.

Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde mayıs ayında gerçekleşecek olan sergiler pazartesi günü hariç her gün 10:00 – 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu