AsayişGündemManşet

VALİ CİVELEK KARAYOLU TRAFİK HAFTASI ETKİNLİĞİNE KATILDI

Muğla Valisi Esengül Civelek, her yıl 4-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Karayolu Trafik Haftası nedeniyle düzenlenen etkinliğe katıldı.

Sınırsızlık Meydanı’nda düzenlenen etkinliğe Muğla Valisi Esengül Civelek, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanı Binbaşı Oğuz Eryılmaz, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, kurum müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Vali Civelek ve beraberindekiler İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Karayolları 26. Şube Müdürlüğü, Menteşe Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan stantları gezdi.

Sınırsızlık Meydanı’nda kurulan stantlarda jandarma trafik ve trafik polis ekipleri tarafından trafikte uyulması gereken kurallar hakkında öğrencilere ve vatandaşlara bilgiler verdiler.

Etkinlikte ayrıca 2019 yılının ‘Yaya Öncelikli Trafik Yılı’ ilan edilmesi nedeniyle “Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın” projesi ve yaya önceliği konusunda öğrenciler ve vatandaşlar bilgilendirildi. 

Karayolu Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında hafta boyunca değişik etkinlikler düzenlenerek vatandaşlara trafik güvenliği hakkında bilgilendirmeler yapılacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu