GündemManşetSiyaset

KAYNAR:”BELEDİYE PERSONELİMİZ HEP HUZURLU OLACAK”

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, belediye meclis üyesi adaylarıyla Bodrum Belediyesi’ni ziyaret etti. Her birimde personelle tek tek tokalaşan Kaynar, personelin her ay maaşlarını düzenli alacaklarının sözünü verdi. Başkan adayı Kaynar 2500 yetişmiş belediye personeliyle Bodrum’u ihya edeceklerini söyledi.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, ekibiyle birlikte Bodrum Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediyede büyük ilgi gören Kaynar, tek tek bütün birimlere girerek belediye personeliyle tokalaşıp sohbet etti. Bodrum Belediyesi’nde 2500 pırıl pırıl, yetişmiş personel olduğunu söyleyen Kaynar; “Bodrum’un sorunları büyük. Ama bu sorunları çözecek iş gücü bizde mevcut. İşinin ehli, uzman personelimiz var. Bodrum’a çok hakimler ve nerede ne var çok iyi biliyorlar. Elbirliğiyle çok çalışarak bu sorunların üzerinden geliriz” dedi.

KİMSE MUTSUZ OLMAYACAK, KİMSENİN YERİ DEĞİŞMEYECEK

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, personelin mutlu ve rahat olmasının çok önemli olduğunu belirterek; “Göltürkbükü Belediye başkanlığım sırasında personelim maaşlarını hep gününde aldı. Bodrum’da da gününde alacak. Personelim mutlu ve huzurlu olursa verimli çalışır. Onların verimli çalışması Bodrum’a kazandırır. Bütün personelim Bodrum Belediyesi’nden emekli olacak. Söz veriyorum. 2500 pırıl pırıl personelimle Bodrum’u ihya edeceğiz” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu