ÇevreGündemKültür SanatManşet

BİRİSİ KURTULDU, DARISI DİĞERLERİNİN BAŞINA…

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Yüksel’in bir süre önce yıkılmak üzere iken satın alıp restorasyonunu yaptırdığı eski Milas evi işyeri olarak kullanıma açıldı.

Hocabedrettin Mahallesinde, Ulu Caminin yanındaki Dere Sokaktaki tarihi evin restorasyonunun tamamlanmasından sonra bina Mustafa Yüksel’in İnşaat ve Madencilik Ltd Şirketinin yönetim merkezi olarak düzenlendi. Yeniden hayata döndürülen tarihi evin işyeri olarak açılışsında Mustafa Yüksel; Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ve MİTSO yönetim kurulu üyelerini davet ederek bir öğle yemeği verdi.

Restore edilerek işyeri haline getirilen tarihi evi gezen Kaymakam Eren Arslan, tarihi evi yıkımdan kurtardığı için Mustafa Yüksel’e teşekkür etti ve MİTSO’nun diğer yöneticilerinden de birer Milas evini satın alarak restore ettirmelerini istedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu