GündemKültür SanatManşet

TIP BAYRAMI’NA ÖZEL KONSER

Üroloji alanında başarıları ve özellikle Da Vinci robotu ile yaptığı operasyonlarla dünya çapında tanınan Prof. Dr. Ali Rıza Kural, bu kez şarkılarıyla kendinden söz ettirecek.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle 16 Mart 2019, Cumartesi akşamı saat 20.30’da, Bodrum Marmara Koleji’nde vereceği konserin sanat yönetmenliğini, Devlet Sanatçısı Prof. Dr. Nevzat Atlığ yapıyor.

Klasik Türk Müziğinin devleşmiş bestekar ve güftekarların eserlerinden oluşan bir seçki sunulacak “14 Mart Tıp Bayramı Konseri”, Bodrumlulara müzikle dolu unutulmaz saatler vaat ediyor.

İki ayrı bölüme ayrılmış konserin ilk bölümünde Klasik Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz eserlerinden Bir Bahar Akşamı Rastladım Size, Dönülmez Akşamın Ufkundayız, Olmaz İlaç Sine-i Sad Pareme gibi özel şarkılar sunuluyor.Konserin ikinci bölümünde ise; Muzaffer İlkar’ın Şarkılar Seni Söyler, Alaaddin Yavaşça’nın Başka Söz Söylemem Aşktan Yana Ben gibi küçükten büyüğe gönüllerde taht kurmuş şarkılar bulunuyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu