GündemManşetSiyaset

EFELERDEN SARUHAN’A DESTEK

Bodrum Aydınlılar Derneği Başkanı Fikret Arslan ve dernek üyeleri, CHP’nin Bodrum Belediye Başkanı Adayı Mustafa Saruhan’ı Bodrum’un Konacık Mahallesi’ndeki seçim ofisinde ziyaret etti. Başkan Arslan, Saruhan’a seçim çalışmalarında başarılar dileyerek, kent ile ilgili istek ve önerilerini dile getirdi.

Başkan adayı Mustafa Saruhan, dernek üyelerine ziyaretle ilgili olarak teşekkür etti. Belediye başkanlığına aday olma nedenlerini ve projelerinin bir bölümünü derken üyeleri ile paylaştı Saruhan, “Bodrum halkı bana bu görevi verirse onları asla mahcup etmem. Bize iletilen sorunları çözmek en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak   ben ve arkadaşlarımın en önemli görevi. Bodrum’u yeni baştan kuracak değiliz. Ama biz kurulmuş olan Bodrum’u daha güzelleştirmeye daha nitelikli hale getirmeye, talibiz. Cadde kaldırım eksiğimizde var, pazar yeri eksiğimizde, bakımsız yolumuz, çevremiz de var. Belediyecilik yetki ve görevleri arasında     ne varsa biz bunları yapmaya talibiz. Meclis üyeliği görevini de yaptım ama yerel yönetimin    dümende olmak, işin başında olmak farklı bir heyecan. Heyecanım, kendime güvenim ve Bodrum’da yaşayan herkese inancım tam. Sivil toplum örgütlerine danışarak, halkımızla el ele vererek yaşanan     mahallenin sorunları ile ilgili fikri nedir, düşünceleri varsa çözüm önerileri nedir, bunları araştırarak projelerimizi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

BODRUM’UN EN GÜZEL YANI İNSAN ZENGİNLİĞİ

Saruhan ilçemizde yurdumuzun her ilinden ilçesinden  ve  50 ye yakın ülkeden  gelerek yerleşenler olduğunu belirterek “Bodrum’un en güzel yanı işte bu insan zenginliği. Dünya markası Bodrum, dünyanın nadide yerlerinden bir yerleşim haline geldi. Yaşamak için Bodrum’u tercih edenlerin profiline baktığımız zaman çok zengin bir insan kaynağımıza sahip olduğumuzu görüyoruz. Sokaklarda gezerken, kafelerde, restoranlarda, parkta, bahçede otururken insan çeşitliliğini görebilmek mümkün. Bu değerin ve zenginliğin farkında olmamız gerek. Güzel ilçemizde   insanlarımızın huzur içerisinde yaşamalarını devam ettirmemiz lazım.  Herkesin kendine göre bir yaşam biçimi var onların hayatını kolaylaştıracak her türlü eğitim, sağlık, spor, kültür, bilim alanında olanak yaratmanın bilincindeyiz.  Bodrum Aydınlılar Derneği’nden gelen arkadaşlarımızda ilçemiz ile ilgili sorunlarını dernek çatısı altında, dayanışma içerisinde paylaştılar. Bunlar bizim için çok önemli veri ve bilgiler. Çünkü biz kenti yönetmeye talibiz, adayız. Bu işi başaracağımıza inanıyorum. Onlar bizimle sorunlarını      paylaşacak ki, bizler daha hızlı çözüm üretelim. Bodrum’da huzurlu ve mutlu yaşam devam etsin. Önemli olan da bizden sonraki gelecek nesillerin aynı bilinçli ve huzurlu ortamda    yaşamalarının sağlanmasıdır” dedi.

EFELER TAM DESTEK VERDİ

Dernek Başkanı Fikret Arslan, Saruhan’ı adaylığı için tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Arslan, halkın istediği belediyecilik anlayışını tarif ettiğini belirterek, kaybedilen 5 yılı değil kazanılacak 5 yılı konuşmanın gerektiğini ve bunu Saruhan’ın başaracağından emin olduklarını bu nedenle desteklerinin tam olduğunu söyledi.

Yaklaşık iki saat süren sohbet toplantısının ardından Saruhan, dernek başkanı Arslan ve dernek üyeleri CHP seçim ofisinde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu