GündemKültür SanatManşet

KAFACA BOĞA GÜREŞLERİ 7 EKİM’DE…

Bu yıl Kafaca Mahallesinde düzenlenecek olan 19. Kafaca Boğa Güreşleri düzenleme komitesi adına bir grup Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ‘ne giderek İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘ı makamında ziyaret ettiler.

Bilindiği gibi 18 yıldan beri Kafaca Mahallesinde geleneksel boğa güreşleri aralıksız olarak düzenlenirken, büyük bir coşkunun da yaşanmasına neden oluyor. Bu yıl Kafaca Mahhallesi nde 19.su düzenlenecek olan  Geleneksel Boğa Güreşleri öncesinde düzenleme komitesi adına bir grup Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ‘ne giderek İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette 19. Kafaca Boğa Güreşleri anısına Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘a kendisi için özel olarak hazırlatılan  poşu ve ajanda takdim edildi. Emniyet Müdürü Yılmaz ‘da ziyaretten duyduğu  memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

07 Ekim 2018 Günü Muğla İli Menteşe İlçesi Kafaca Mahallesi ‘nde düzenlenecek olan 19. Geleneksel Boğa Güreşine değişik illerden çok sayıda vatandaşın katılması bekleniyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu