HayatManşetSpor

DENİZİN KIZLARI İZMİR YOLCUSU

Bodrum Yalıkavak Mahallesi’nde birçok başarıya imza atan Yalıkavak Spor Kulübü, 2017-2018 sezonunu başarıyla tamamlamanın ardından, süper lig heyecanıyla hazırlıklarına tam gaz devam ediyor.

2018-2019 sezonu öncesinde olağan genel kurul toplantısının ardından yapılan oylamayla tekrar başkanlığa seçilen Mehmet Esen, süper lig yaklaştıkça heyecanlarının arttığını ancak hedeflerinden sapmadan, Süper Lige tutunacaklarını ifade ediyor.

Süper Lig hayalimiz değil hedefimizdi diyerek açıklamalarına başlayan başkan Mehmet Esen, sezonun başlamasına kısa bir süre kala, Yalıkavak Spor Kulübü Hentbol Takımı hazırlıkları hakkında şunları söyledi;

“Öncelikle, bize inanan ve güvenen gerek yerel yönetimimiz, taraftarlarımız ve bizimle bir yürek olan hem maddi hem de gönülden destek veren sponsorlarımıza teşekkür etmek isterim.

Takım olarak süper lige hazırız. Herkesin merak ettiği bir diğer konu ise Yalıkavak Spor’un süper lig beklentisi ve hedefleri. Bizim ilk hedefimiz, tırnaklarımızla kazıyarak geldiğimiz süper ligde kalıcı olmak. Rakiplerimizin ne kadar güçlü olduklarının farkındayız. O nedenle, hepsine direnerek, ligde uzun yıllar kalmak en öncelikli hedefimiz.

Halen Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Kaya Kapalı Spor Salonu’nda devam eden çalışmalarımıza daha da ağırlık vererek, 10 Ağustostan itibaren Menteşe Yerküpe tesislerinde 8 günlük bir kampa girecek takımımız, bayram tatili sonrasında İzmir’de düzenlenecek bir turnuvaya katılacak.

İzmir’de düzenlenecek ve oldukça güçlü rakiplerin yer aldığı Can Çağanay Hentbol Turnuvası için davet alan Yalıkavak Spor Hentbol Takımı, geçen senenin şampiyonu Murat Paşa Belediye SK, Türkiye Kupası Şampiyonu Polatlı Belediye Spor gibi güçlü rakiplerle ilk karşılaşmalarını da yapmış olacak.”

Takımı kurarken ilk yıl hedeflerinde ligde kalmak ve Bodrum’da taraftarlarına kaliteli maçlar izletmek olduğunu belirten Mehmet Esen, gelecek yıl daha iyi bir takım kurarak Yalıkavak Spor’u ligin üst seviyelerine taşımak olduğunu belirtti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu