AsayişGündemManşet

ARANAN GENÇ CAMİDE BULUNDU

İstanbul’dan geldiği Bodrum’da aranan 25 yaşındaki Mehmet Emin Erkan, bulundu.

Bir süredir psikolojik tedavi gördüğü belirlenen Mehmet Emin Erkan, geçtiğimiz günlerde Bodrum’a geldi. Yapılan araştırmalar sonucunda Bodrum’a geldiği tespit edilen gencin, babası ve amcası ilçeye gelerek şahsı her yerde aramaya başladı.

Kayıp başvurusu yapılan genç için polis ve jandarma ekipleri de çalışma yaptı. İlçede yapılan aramalar sonucunda 25 yaşındaki Mehmet Emin Erkan, Konacık Mahallesi’ndeki camide bulundu.

Gencin amcası Rüstem Erkan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Babası ve ben her yerde arıyorduk. Babası, oğlunun fotoğrafını gösterdiği bir tane adam, Mehmet’in Konacık Mahallesi’ndeki bir camide kaldığını söylemiş. Beraber gittik, aldık camiden. Şimdi Muğla merkezdeyiz. Ben zaten burada yaşıyorum. Babası ile beraber İstanbul’a dönecekler. Genel sağlık durumunda önemli bir şey yok. Sadece midesinde yanma var. Uzun süre aç kaldığından olabilir ama genel sağlık durumu iyi.” diye konuştu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu