GündemManşet

DANS AKADEMİSİNDE YIL SONU KUTLAMASI

Oasis alışveriş merkezinde hizmet veren Seashine Dans Akademi 2017/2018 sezonunu 25 Ocak da Manuela Otel de büyük bir coşkuyla kutladı.
2017 / 2018 sezonun da yurt içi ve yurt dışında aldığı derecelerle adından söz ettiren Seashine Dans Akademi gösteriye çıkarttığı 140 çocuk 60 yetişkin öğrenci ve dansçıyla izlemeye gelenleri birbirinden güzel showlarla mest etti.
Seashine Dans Akademisi yıl sonu etkinliğine destek veren Muart Sirtaki Gönüllüleri yaptıkları sirtaki gösterileri ile izleyenleri coşturdu. Seashine Dans Akademinin eğitmenleri Daria Shramko , Ezgi Nur Biklen, Erhan Çekici ve Fevzi Deniz Işıldar koca bir sezon boyunca yapmış oldukları çalışmalarını yıl sonunda hazırladıkları gösterilerle izleyicilerle buluşturdu.
Gösterilerin ardından Kübalı canlı müzik grubu ile latin müziklerinin tadını çıkartan dansseverler doyasıya eğlendiler.
Seashine dans akademinin sahibi ve eğitmenlerinden birisi olan Fevzi Deniz Işıldar ise ; ” Biz sadece bir dans okulu değil aynı zamanda birbirine destek olan , birbirimizin sevincini ve üzüntüsünü birlikte yaşayan kocayan bir aileyiz. Yıl sonu etkinliğimizde bulunan Başta eğitmenlerimiz sonrasında da öğrencilerimize sonsuz teşekkür ederim.” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu