GündemMagazinManşet

UKRAYNALI GÜZEL TACI KAPTI

Bodrum’da gerçekleşen “World Final Miss 7 Continents 2018” yarışmasındaUkraynalı güzel Kateryna Kachashvılı 1’inci oldu. İskele meydanında yapılan güzellik yarışmasında tescilli güzelleri çekmek için ise vatandaşlar birbirleriyle yarıştı.

  Bodrum İskele meydanında düzenlenen  “World Final Miss 7 Continents 2018” yarışmasına 21 ülkenin güzeli kıyasıya yarıştı. Meydana kurulan platformda yürüyen güzlerle vatandaşların ilgisi oldukça yoğun oldu. Gece kıyafetleri, ülkelerinin yöresel kıyafetleri ve bikinili olarak boy gösteren güzellerin fotoğraflarını çekmek isteyen vatandaşlar bir birlerini ezdi.

Meydanda boy gösteren güzelleri gören vatandaşlar cep telefonları ile o anları ölümsüzleştirdi. Yaklaşık 2 saat süren yarışmayı yerli ve yabancı turistler pür dikkat izledi.

Güzellik yarışmasının 1’incisi Ukraynalı güzel Kateryna Kachashvılı oldu. Yarışmanın 2’inci Lituanyalı güzel Evelına Stepule, 3’üncüsü Belarus’dan katılan Vıktoryıa Laurenka, 4’üncü ise LLitvanya’dan Estella Zaharkevıcha oldu.

Dans gösterilerinin de yer aldığı “World Final Miss 7 Continents 2018” yarışmasında dereceye girenlere taçları takıldı. Pasta kesiminin ardından yarışma son buldu.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu