ÇevreEkonomiGündemManşet

YENİLENEBİLİR ENERJİ SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, Bodrum Belediyesi ve GÜNDER tarafından yürütülmekte olan “Sahil Kentlerinde Çatı Üstü Kurulumlar” projesi kapsamında  “Çatı Üstü Güneş Enerjisi Sistemleri ve Yenilenebilir Enerji Kooperatifleri Bilgilendirme Semineri” düzenleniyor.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve GÜNDER (Uluslararası Güneş Enerji Topluluğu – Türkiye Şubesi) Yönetim Kurulu Başkanı Kutay Kaleli tarafından imzalanan
protokolle;  yenilenebilir enerji kaynaklarından uygulama maliyeti en düşük olan güneş enerjisi kullanımının önemini ve uygulama örneklerini konu alan, toplum bilincini artırıcı, güneş enerjisi kullanımını teşvik etmeye yönelik çalışmaların yapılması planlanmıştı.
Proje kapsamında “Çatı Üstü Güneş Enerjisi Sistemleri ve Yenilenebilir Enerji Kooperatifleri Bilgilendirme Semineri” 7 Mart 2018 günü saat 09.30’da Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu