AsayişGündemManşet

EMNİYETTEN KUMARHANE BASKINI

Muğla Polisi İl Merkezi, gerçekleştirdiği baskınlarla kumar oynatılan yerlerde suç ve suç unsurlarını yakalarken, vatandaşların da haklı takdirini kazanıyorlar.

Muğla İl Emniyet Müdürülüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa kumar oynandığı tespit edilen bir işletmeye yapılan operasyonda kumar oynayan şahıslar yakalanarak tombala diye tabir edilen kumar oyununa ait suç unsurları ele geçirildi.

Muğla polisi suç ve suçlularla ne denli kararlı olduğunu gösterdi ve kumar oynanan işletmeye tekrar baskın yapıldı.  Tombala diye tabir edilen kumar oynatıldığını ihbar alan polisler işyerine baskın düzenlediler. Muğla İl Emniyet Müdürülüğü Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen baskında; tombala kumar oyununa ait suç unsurları ele geçirilirken, kumar oynadığı tespit edilen 30 şahsa toplamda 7.700 T.L. idari para cezası uygulandı. Ayrıca 1 şahsa yer temin etmekten, 1 şahsa da gözcülük yapmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

Baskında 140 adet tompala kağıdının ele geçirilmesi kumarın nedenli büyük olduğunu da gözler önüne serdi. Yetkililer vatandaşların suç ve suç unsurları ile karşılaştıklarında vakit geçirmeden koluk görevlilerine bildirmelerini isterlerken, bunun aynı zamanda bir vatandaşlık görevi olduğunun bilinmesini istediler.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu