GündemManşet

BODRUM İŞİTME ENGELLİLER DERNEĞİ AÇILIYOR

Dernekleşme çalışmalarını tamamlayan Bodrum İşitme Engelliler Derneği’nin yönetim kurulu üyeleri, 10 Mart’ta yapılacak olan dernek açılışına davet etmek üzere Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Ziyarete Bodrum İşitme Engelliler Derneği Başkanı Turhan Borak, dernek ikinci başkanı Rahmi Bayram, dernek sekreteri Gülsen Talay ve yönetim kurulu üyelerinden Deniz Borak, Dumitri Bayram ve Güler Talay katıldı.

Başkan Turhan Borak, derneğe sağladığı destekler için Başkan Mehmet Kocadon’a teşekkür ederek kendisini 10 Mart 2018 Cumartesi günü Bodrum merkezde; Çarşı Mahallesi Çarşı Sokak Gıda Çarşısı’nda yer alan dernek binasında saat 15.00’da düzenlenecek olan açılış törenine davet etti.

Dernek sekreteri Gülsen Talay ise derneğin açılışının dernek yönetim kurulu üyesi ve Muğla’daki bilinen en yaşlı işitme engelli vatandaş olan 85 yaşındaki annesi Güler Talay’ın doğum gününe denk getirerek anlamlı bir kutlama yapacaklarını söyledi.

Bodrum’da bir ilk olarak faaliyete geçen Bodrum İşitme Engelliler Derneği’ni tüm kalbinle desteklediğini ifade ederek çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Mehmet Kocadon, “Sevgi asla engel tanımaz! Ben hep buna inanır, bunu söylerim. Sizler de her zaman sevgiyle hareket eden ve engellerin böylece aşılabileceğini gözler önüne seren, topluma örnek olmuş insanlarsınız. Tüm çalışma ve çabalarınızı takdir ediyorum. Şunu da bilmenizi isterim ki; hem Mehmet Kocadon olarak hem de Bodrum Belediye Başkanı olarak sizlerin her zaman yanınızdayım. Derneğin Bodrum’a hayırlı uğurlu olmasını ve yapılacak çalışmalarla ülkemize örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu