EkonomiGündemManşetTurizm

RUSLARLA GAYRİMENKUL VE TURİZM TOPLANTISI

bodrum.com.ruBodrum’da, Ruslara yönelik gayrimenkul ve turizm tanıtma toplantısı düzenlendi.

Rusça yayın yapan bir internet portalının yetkililerince Yalıkavak Mahallesindeki otelde gerçekleştirilen toplantıya, Rusya Emlak Müşavirleri Birliği yetkilileri ile Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) üyeleri katıldı.

Toplantıda, Bodrum’un gayrimenkul yatırım potansiyeli, Rusya Federasyonu gayrimenkul piyasasına anlatıldı.

“bodrum.com.ru” İnternet Portalı İş Geliştirme Müdürü Igor Pasinchuk, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede bin Rus’un yaşadığını söyledi.

Bu sayının zaman zaman değişiklik gösterdiğini anlatan Pasinchuk, “Rus dilinde yayın yapan internet portalımızın da buna oldukça katkısı var. İnsanlar geldikten sonra burada yaşamak istiyor. Kültürüne ve sosyal faaliyetlerine katılmak istiyor. BOTAV ve Bodrum Belediyesiyle her yıl festival düzenliyoruz.” dedi.

Rusya Emlak Müşavirleri Birliği Başkanı Tatyana Yuryevna Demenok amaçlarının Bodrum’u Rus Federasyonu ve Rusça konuşan ülkelerde tanıtmak olduğunu dile getirdi.

BOTAV Genel Sekreteri Cemil Bayraktar da Rusların Bodrum’a ilgisinin her geçen yıl arttığını, Rusya ve Rusça konuşan ülkelerle ilgili 4 yıldır yoğun şekilde tanıtım çalışması yürüttüklerini kaydetti.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu