GündemManşetSpor

BODRUMLU YELKENCİLER MİLLİ TAKIM KAMPINA DAVET EDİLDİ

milli_takima_davet (4)22-29 Ocak 2018 tarihleri arasında Fethiye’de düzenlenen Kış Kupası yarışları sonucunda, Bodrum’da bulunan yelken kulüplerinin sporcuları çeşitli kategorilerde Milli Takım aday kamplarına çağrıldı.

Milli Takım aday kamplarına Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Turgutreisspor ve Era Yelken Kulübünden sporcular optmist, optimist junior, laser ve 420 kategorilerinde katılacaklar.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi sporcularından Kemal Ege Özgün,  11-17 Şubat 2018 tarihlerinde Optimist Milli Takım Aday Kampına, Oğuz  Önal, 18-24 Şubat 2018 tarihlerinde Optimist Junior Milli Takım Aday Kampına, Efe Ağan, 14-18 Şubat 2018 tarihlerinde Laser Radial Milli Takım Aday Kampına, Osman Sanlı ve Batu Özonur ise, 14-18 Şubat 2018 tarihlerinde Laser 4.7 Milli Takım Aday Kampına davet edilirken, Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi antrenörlerinden Volkan Acele Laser Milli Takım kampında, Harun Özçelik ise Optmimist Milli Takım kampında görev alacak.

Turgutreisspor’dan ise Yiğit Yalçın Çıtak ve Umut Eyriparmak Laser 4.7 Milli Takım Aday Kampına, Bilge Nur Yazıcı ise Optimist Milli Takım Aday Kampına davet edildi. Era Yelken kulübünden ise Defne Ünaldi Optimist Junior Milli Takım Aday Kampına, Mert Kaan Eşit Laser 4.7 Milli Takım Aday Kampına, Efe Tulçali – Derin Öner bir ekip ve Umut Kartal – Ali Beren Adamcil bir ekip olmak uzere 420 sınıfında kamplara katılacaklar.

Şubat ayı içerisinde düzenlenecek kamplar ise Çeşme Paşa Limanı Tesislerinde gerçekleşecek.

Haber: Mehmet Can MERAL

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu