GündemManşet

KAYMAKAM YILMAZ BASIN MENSUPLARI İLE BULUŞTU

DSC_0784Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda geçtiğimiz yılı değerlendirerek 2018’in daha verimli ve güzel geçeceğini söyledi.

Öğlen saatlerinde Kaymakamlık toplantı salonunda Kaymakam Bekir Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmaya ilçedeki yerel ve ulusal medya temsilcilerinin yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, İlçe Jandarma Komutanı J.Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin ve Sahil Güvenlik Karakol Komutanı Binbaşı Süleyman Ercan katıldı.

2017 yılında deprem olayından başka önemli bir olayın yaşanmadığını ifade ederek sözlerine başlayan Kaymakam Yılmaz, yaşanan deprem olayından Bodrum’un güçlü bir şekilde çıktığını, depremden dolayı mağdur vatandaşlara 3,5 TL yardım yapıldığını söyledi.

Eğitim ve sağlık alanında yatırımların ve çalışmaların devam ettiğini ifade eden Bodrum Kaymakamı, ilçenin huzur ve güvenliği için alınan tedbirlerin aralıksız sürdüğünü ve süreceğini ifade etti.

Bodrum Kalesindeki restorasyon çalışmalarına da değinin Kaymakam Yılmaz, Bakanlığın buraya 30-40 milyon TL bütçe ayırdığını, çalışmaların hassasiyetle sürdüğünü, bir aksilik olmaması durumunda yaz sezonunda kalenin bir bölmünün ziyarete açılma ihtimalinin bulunduğunu söyledi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu