EkonomiGündemManşetTurizm

PALMARİNA BODRUM’A ALTIN ÇAPA ÖDÜLÜ

Akbulut Kahraman-Palmarina Genel MüdürüTürkiye’nin Yenilikçi Marinası Palmarina Bodrum, İngiliz The Yacht Harbour Association Tarafından 2018 Gold Anchor (Altın Çapa) Ödülü’ne Layık Görüldü.

Londra, İngiltere, 15 Ocak 2018 – Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Türkiye’nin bir numaralı marinası Palmarina Bodrum, inovatif çalışmaları nedeniyle; The Yacht Harbour Association (İngiliz Yat ve Liman İşletmecileri Birliği) tarafından Gold Anchor (Altın Çapa) Süper Yat Marinası kategorisinde ödüle layık görüldü.

Her yıl “Dünyanın En İyi Marina”larına verilen NMU Gold Anchor ödülünü, Londra Boat Show 2018’de düzenlenen törende Palmarina Bodrum adına Marina Genel Müdürü Akbulut Kahraman teslim aldı.

Ödül töreninde konuşma yapan Akbulut Kahraman, “Bu değerli ödül, Palmarina’da sunduğumuz kaliteli hizmetin dünya çapında tescili anlamına gelmektedir. Bu nedenle sektörümüzün en önemli ödülü olan Altın Çapa ödülüne layık görülmek bizim için büyük bir onurdur. Palmarina Bodrum’un Türkiye, Ege ve Akdeniz’deki süperyatlar için vazgeçilmez bir merkez olmaya devam edeceğine inanıyorum.” dedi.

NMU Gold Anchor (Altın Çapa) ödülü; The Yacht Harbour Association (Avrupa Yat Limanları Birliği) tarafından seçilen gizli müşterilerin dünya çapındaki marinaları denetleyerek, kalite standartlarını ölçümlemesi sonucu verilmektedir.

Palmarina Bodrum Eşsiz Marina Deneyimi Sunuyor

Türkiye’nin 5 Gold Anchor (Altın Çapa) ödülü sahibi tek süperyat marinası olan Palmarina Bodrum,  135 metre uzunluğa kadar 69 adet süperyatı ağırlama kapasitesiyle Avrupa’daki benzerlerinin de önünde yer almaktadır. 2010 yılından beri Ege ve Akdeniz’in gözde destinasyonu Yalıkavak’da hizmet veren Palmarina, aynı anda 620 yatı ağırlama kapasitesi ile misafirlerine hem Bodrum yarımadasının eşsiz  kıyılarını,  hem de Yunan adalarını keşfetme imkanı sunmaktadır.

Palmarina Bodrum, dünya çapında bilinen 100’den farklı markaya ev sahipliği yapmakta olup  Türk ve dünya mutfaklarından örnekler sunan gurme restoranları, butik otelleri ve AB normlarındaki Mavi Bayraklı plajıyla deniz tutkusunu lüks resort anlayışıyla harmanlayarak, eşsiz bir marina deneyimi sunuyor.

Yatlara aborda ve kıçtan karaya bağlama alternatifi sunabilen Palmarina Bodrum, kapsamlı liman hizmetlerine ek olarak; çekek yeri hizmetleri ve profesyonel bakım onarım firmalarının kaliteli teknik servisleri ile de yat sahiplerini mutlu ediyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu