GündemManşetSiyaset

AK PARTİ BODRUM’DAN HAKARETE SUÇ DUYURUSU

WhatsApp Image 2018-01-12 at 18.44.03Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Özmen, sosyal medyada partimiz aleyhinde yapılan hakaretler hakkında Bodrum Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Özmen adliye çıkışı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“95 yıllık şanlı Cumhuriyet tarihimiz boyunca zaman zaman ülkemiz kalkınmasında gözü olan bir takım dış odaklar ve onların içerideki piyonları tarafından yapılan darbeler ve ihtilaller sonucu ülkemizin demokrasi yolunda ilerlemesine engel olunmuştur,

Ama 15 temmuz 2016’da ülkemizin emperyal güçler tarafından işgal girişimine bu defa Sn.Cumhurbaşkanımız’ın önderliğinde ülkesini seven herkes sokaklara dökülüp canı pahasına bu işgal girişimine engel olmuş ve ülke tarihinde ilk defa bir darbe girişimi başarısızlıkla sonuçlanmıştır.

Bütün bu olan bitenler karşısında sanki ülkede hiç bir şey olmamışcasına ölü takliti yaparak üstüne üstelik bu vatanın bekası için canını feda etmeye her zaman hazır olan ve bunu bir şehitlik mertebesi olarak gören şerefli dava insanlarına sosyal medyada yapılan her türlü hakaretleri kınıyoruz.

Bu küfür ve hakaretlerle ilgili savcılık nezdinde girişim başlatılmış olup,bu tür hakaretlerin hukuk çerçevesinde karşılıksız kalmayacağını kamuoyuna arz ederiz.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu