AsayişGündemManşet

EMNİYET DOLANDIRICILARA KARŞI BİLGİLENDİRİYOR

Emniyet Dolandırıcılara Karşı Bilgilendiriyor 1Vatandaşları özel olarak hazırlattıkları el broşürleri ile bilgilendirmeye devam eden Muğla Emniyet Müdürlüğü görevlisi polislerin çalışmaları vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Muğla Emniyet Müdürlüğü görevlisi polisler vatandaşları suç ve suçlularla mücadele konusunda bilgilendirmeye devam ediyorlar. Suç ve suçlularla mücadele konusunda son derece kararlı olduklarını da gözler önüne seren Muğla Polisi yaptıkları özverili çalışmaları ile vatandaşların da haklı takdirini kazanıyorlar.

Muğla Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri vatandaşlarla yüz yüze yaptıkları görüşmelerde kendilerini suç ve suçlularla mücadele amacıyla bilgilendirmeye devam ediyorlar. Yüz yüze yapılan görüşmelerde Emniyet Genel Müdürlüğü ve Muğla Emniyet Müdürlüğü katkılarıyla özel olarak hazırlatılan çeşitli el broşürleri de vatandaşlara takdim ediliyor. Suç ve suçlularla mücadelede son derece kararlı olduklarını da gösteren Muğla Polisi vatandaşlardan dolandırıcılara kanmamalarını ve şüpheli durumlarla karşılaşmaları halinde vakit kaybetmeden polis ve jandarmaya müracaat etmelerini istiyor.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu