ÇevreGündemManşet

BODRUM DEPREM VE TSUNAMİ ÇALIŞTAYI

Bodrum Deprem Çalıştay DAVETİYE.İ.M.O  Muğla Şubesi Bodrum Temsilciliği tarafından Bodrum’da önemli bir çalıştay düzenlenecek.

Yapılan basın açıklamasında, düzenlenecek olan tarihinde “Bodrum- Kos Deprem ve Tsunami Çalıştayı” ile ilgili şu ifadelere yer verildi:

“İMO Muğla Şubesi Bodrum Temsilciliği olarak; 21 Temmuz depremi ve tsunamisinin etkilerini; bilimsel bir platformda tartışmak, geleceğe yönelik oluşturulacak hazırlık çalışmalarına katkı vermek ve kamuoyunun son bilimsel çalışmaların ışığında doğru bir şekilde bilgilenmesini sağlamak amacıyla 7 Aralık 2017 tarihinde “Bodrum- Kos Deprem ve Tsunami Çalıştayı” düzenlenecektir.

Çalıştaya; Ulusal ve Uluslararası Üniversite ve Araştırma Merkezlerinden olmak üzere, 21 Temmuz Bodrum – Kos depremi ve Güney Batı Ege Bölgesi ile ilgili araştırmaları bulunan, yerli ve yabancı akademisyen ve araştırmacıların katılımı sağlanmıştır.”

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu