AsayişGündemManşet

5’İ DE TUTUKLANDI

IMG_4121Müşterisine işkence yapıp zorla senet imzalatan 5 kişi tutuklandı.

Torba Mahallesindeki bir eğlence mekanında gecenin sonunda gelen hesaba itiraz eden 24 yaşındaki Emrah K., işletmede önce bir odaya kapatıldı. Daha sonra etrafına toplanan kişiler tarafından işkenceye maruz kalan gence 120 bin TL. lık senet imzalatıldı.

Mağdur müşterinin şikayeti üzerine eğlence mekanına baskın düzenlendi. Olaya karışan kişileri tespit eden Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri işletmenin arka bahçesinde toprağa gömülü halde senetleri ve bir de pompalı tüfek buldu.

Eğlenmeye gittiği mekanda başına gelmedik kalmayan mağdur gencin alınan doktor raporunda vücudunun çeşitli yerlerinde çok sayıda çatal izlerine rastlandı.

Kaçmak üzereyken yakalanan, T.Ö., K.K., A.D., A.D. ve M.K. isimli 5 şüpheli Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından, kişi hürriyetinden yoksun bırakma, eziyet çektirerek kasten yaralama ve yağma suçlamalarıyla adliyeye sevk edildi.

Şüpheliler çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Muğla Kapalı Cezaevine gönderildi.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu