EkonomiGündemManşetSpor

SPORA VE SPORCUYA ÇAĞDAŞ DESTEK

IMG_1462Bodrum Doğuş Spor 2. Lig Kız voleybol takımı sporcuları, ana sponsorları Çağdaş Holding yönetim kurulu üyesi Dağlarca Çağlar’ı makamında ziyaret ettiler…

Genç sporcular kendilerine verdikleri destekten dolayı Dağlarca Çağlar’a teşekkür ziyaretinde bulundular. Kız Voleybol takımı ve kulüp Antrenörleri Refik İpçi,  kulübün Halkla İlişkiler sorumlusu Ayşe Funda İpçi takımlarının hafta sonu yapacakları karşılaşmaları hakkında bir süre Çağlar’ın makamında sohbette bulundular.
Refik İPÇİ hocalarının hazırladığı voleybolcular bugün 2.LİG deler, bu büyük bir başarıdır açıklamasında bulunan Dağlarca Çağlar;  “Maçlara sporcu kardeşlerimin çok iyi hazırlandıklarını duydum.  Kendileri bu hafta deplasmandan başarı ile dönerek, haftaya Bodrum’da yapacakları maçtan da galibiyetle ayrılacaklarına inancım tamdır” dedi.

“Her zaman Spora ve sporcuya destek olan Çağdaş Holding’e teşekkürlerimizi iletmek için Dağlarca Çağlar’ın yanına geldik diyerek açıklamada bulunan Kulüp başkanı Refik İpçi; “Dağlarca Bey; yakında yapacağımız ilk maçımız öncesinde bize başarılar diledi. 22 Kasım saat 17: 00’de Bodrum Binnaz Karakaya salonunda yapacağımız maça da kendilerini bizzat davet ettik. İzmir Bornova spor İle yapılacak olan karşılaşmaya programı müsait olursa geleceğini söyleyerek bizleri onure etti” dedi.
Kız voleybol takımı ve beraberindekiler Dağlarca Çağlar ile, holding binası önünde objektiflere poz vererek bu anı ölümsüzleştirdiler.

Editör

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (bodrumtime.net@gmail.com)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu